Lost Ark, Polski Fansite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Porozmawiajmy

2 posters

Go down

Porozmawiajmy Empty Porozmawiajmy

Pisanie by Szarmant 2015-04-23, 20:17

Witam.
Na forum wiele się nie dzieje, więc pomyślałem, że może chociaż pogadamy sobie czym się zajmujemy, ew w co gramy

Na początek przedstawię się.
Mam na imię Marcin, lat 18 i obecnie uczęszczam do Technikum informatycznego.
Interesuję się:
Programowaniem (jak na razie jestem na podstawach z podstaw C++), siatkówką no i oczywiście grami (gram od czasu do czasu w niechlubnego LoLa, Guild Wars 2, Dark souls (dla relaksu xD), ostatecznie Minecraft, a dawniej WoT, znalazłoby się więcej ale nie gram w inne tytuły tak dużo, aby móc się tym chwalić)

Pozdrawiam
Szarmant
Szarmant

Posts : 8
Punkty Zasług : 10
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Powrót do góry Go down

Porozmawiajmy Empty Re: Porozmawiajmy

Pisanie by Reve 2015-04-23, 22:00

Cześć Marcin! Świetna inicjatywa

Także się uczę jeszcze, ale już powoli zahaczam o pracę. Studiuje na politechnice, mam 21lat.
Aktualnie czekam na klucz do bety dodatku Path of Exile, poza tym w nic nie gram.
Prowadzę dość sporą gildię w PoE, jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem i zarwaniem paru nocek w PoE to zapraszam na priv
Reve
Reve
Admin

Posts : 49
Punkty Zasług : 88
Join date : 03/02/2015
Age : 30
Location : Świętokrzyskie

https://lostark.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Porozmawiajmy Empty Re: Porozmawiajmy

Pisanie by Szarmant 2015-05-11, 18:59

Myślałem, że ktoś więcej się wypowie xD no nic, co do PoE to grałem, lubiłem, ale wymyślenie własnego buildu to było dla mnie zbyt dużym wyzwaniem :d skończyło się tym, że wbiłem maksymalnie chyba 71lvl na dueliście i wyżej sam po prostu nie mogłem, o ile pamiętam to robiłem się pod ognisty leap slam? (pewnie się mylę, skok w dane miejsce i zadanie obrażeń) i 2h unikalny(czy tam legendarny) miecz (tylko obrażenia od ognia)
Szarmant
Szarmant

Posts : 8
Punkty Zasług : 10
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Powrót do góry Go down

Porozmawiajmy Empty Re: Porozmawiajmy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach