Lost Ark, Polski Fansite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway

3 posters

Go down

zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway Empty zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway

Pisanie by Reve 2015-06-29, 13:21

Witam.

Mam kilka kluczy do rozdania do zamkniętej bety Inspirit Online. Dość przyjemna gra. Gram już parę godzin i naprawdę robi wrażenie.

Więcej informacji w linku poniżej

LINK
Reve
Reve
Admin

Posts : 49
Punkty Zasług : 88
Join date : 03/02/2015
Age : 30
Location : Świętokrzyskie

https://lostark.forumpl.net

Powrót do góry Go down

zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway Empty Re: zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway

Pisanie by sarna1212 2015-06-30, 14:00

Ja już klucz mam, co nieco popykałem, niestety brak czasu, ale nadrobię, w między czasie za 3 dni, a dokładnie 2.07 wchodzi otwarta Cabal 2 jak by ktoś nie wiedział
Pozdrawiam i dzięki za klucz
sarna1212
sarna1212

Posts : 9
Punkty Zasług : 9
Join date : 06/06/2015

Powrót do góry Go down

zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway Empty Re: zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway

Pisanie by Cezior 2016-07-29, 19:43

Inspirit Online? czyba ELOA, Inspirit jest jego piracką kopią. Od jakiegoś czasu chyba nie działają serwery z tego co wiem na Inspirit. Deweloper Webzen kazał wycofac Inspirit tak mi się wydaje, nie wnikałem w to aż tak bardzo ;P
Cezior
Cezior

Posts : 14
Punkty Zasług : 20
Join date : 21/07/2016
Age : 28

Powrót do góry Go down

zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway Empty Re: zamknięta beta Inspirit Online - key giveaway

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach